První AHOJ z nového

Zdravím za všechny už z nového, i když pro nejbližší dobu a z důvodů známých tak trochu ,,sardinkového“  MATYÁŠE, tedy z jeho jedné, nové, části a přeji všem, nám i vám, abychom i toto přechodné a nelehké období přežili. 

Pojďme se podívat, co nám ve fotoarchivu zbylo ještě ze starého. V dubnu se pár klientů   v nejdecké knihovně kochalo krásnými fotografiemi pana Prokeše se zaměřením na Krušné hory. Následující den si pak klienti zpestřili ,,pečením“ nepečené dobroty – piškotového dortu  s jahodami za studena, jehož  konzumace  – to byla ta pravá chvilka  pohody.  Poslední ňamka ve starém a velké stěhování národů mohlo nastat.

Už v novém klientka  pí Ilona B. oslavila své sedmdesátiny, klientka pí Milena M.  pak tady dopletla, a to zcela sama, svůj nový svetr, z něhož má velikou radost, o kterou se s vámi chce tímto také podělit, a nové  volnočasové zóny spolu s vůlí klientů  daly vzniknout  makovotvarohovému koláči.

I když není vše ideální a na ten svůj pokoj jenom pro sebe si budou muset klienti ještě cca rok počkat, popřeji tímto novým prostorám, ať se aspoň trochu líbí a hlavně ať slouží ku prospěchu klienta i zaměstnance.

A ještě osobní poděkování klientce paní Marii H., která mi pro letošní camino vyzdobila kamínek z céčka, jenž se mnou a tradičně už myškou Matyldou prošel 255 km  jižní částí camina Mozárabe ze severu na jih, aby pak spočinul ve Středozemním moře. Buen camino i vám.

Předchozí článek
Následující článek