Aktualita ze dne 15.7.2022

Bubák na MATYÁŠI. Bubák je náš neuvěřitelně šikovný, přítulný a se svou paničkou Petrou sehraný čtyřnohý kámoš, stále dobře naladěný 11letý jack russell. Úterní dopolední počasí, byť s teplejším oblečením a pod dekou, dovolilo uskutečnit vystoupení téhle sympatické dvojice pod názvem Psí kusy na terase, kde si ho klienti užili maximálně, když se každý z nich po samotném vystoupením mohl s Bubáčkem pomazlit, pohladit ho. Ten pak skáknul se svou paničkou i za některými imobilními klienty, radost byla veliká.Bubák je prostě boží, velice trpělivý a lidi a potlesk milující a my mu přejeme ještě hodně šťastných psích let a paní Petře spoustu hezkých chvil s ním i dalšími jejími zvířátky. Jestli jsem správně dohledala, tak tu s námi Bubák naposledy pobyl před 4 lety, přesně v květnu 2018. Hrozné, jak ten čas letí …I o kolik drobných radostí nás covid připravil.

Páteční kavárničky. Nic nás však nepřipraví o nějakou tu dobrotu mimo běžný jídelníček. Kynutý závin s tvarohem a mákem minulý pátek, dnes  pak lívance s rybízovou marmeládou, lískooříškovým krémem nebo skořicovým cukrem. S chutí si s dopomocí klienti upekli, s chutí i zkonzumovali. Dnes kvůli počasí nikoliv venku, tak jak jsme v letních měsících zvyklí, ale i tak chutnalo.

Dodatečně ještě foto k oslavě narozenin klientky paní Blaženky, jejíž dcera přichystala a pozvala k oslavě i ostatní spoluuživatele z oddělení. 

Sledujte také náš facebook. Foto zde

Předchozí článek
Následující článek