Podzimní MATYÁŠ

Počasí už ryze podzimní a v obchodech vánoční serepetičky. Takže standardní říjen. A víceméně standardní je i život u nás, na MATYÁŠI. Tak se na něj pojďme podívat trochu detailněji.

Ale možná dnes začněme tím, co se děje tam vzadu, na stavbě. Půdorys a venkovní orsys, neboli orientační systém, který bude však tendrován a pořizován až po ukončení celého díla. Bobíci už téměř ve všech koupelnách, spárování a silikování jede na plné obrátky. Jak vidíte, některé klientské koupelny na jižní straně budou mít okénko (nebojte, bude zneprůhledněno folií, soukromí klienta bude zajištěno a okénko se vždycky hodí). A nakonec obrázek s realizace pozemních úprav na jižním céčku (nebo céčkovém jihu, jak chcete).

Poslední letní ,,terasová“ neboli venkovní  grilovačka, další až příští rok. Odpolední tancovačka s hudební skupinou METEOR  z Kraslic (díky, Meteore:)), tradiční harmonika s paní Evou, posezení se zákusky z Kavárny na zámečku (kde  o této kavárně zmínka, tam jinak psaný název, tož používám ten z FB samotného zařízení) a klienty vytvořený a následně s radostí zkonzumovaný jablečný dezert.

Z tohoto týdne pak návštěva místní knihovny a tam instalované soutěžní výstavy úžasných fotografií. Téma? Vody Krušných hor. A tradičně i s občerstvením (díky, knihovno:)).

Všem krásné podzimně barevné dny. Foto zde.

Předchozí článek
Následující článek