Ministerská návštěva (22.6.2023)

Dnes nás poctil svou návštěvou ministr práce a sociálních věcí pan Ing. Jurečka, pro kterého z pokynu zřizovatele, tedy Karlovarského kraje,  měla jsem si nachystat představení služby formou nějaké prezentace. Zvolila jsem video. Prošla jsem všechny fotky, které máme k dispozici, a jsou to řádově už  nižší tisíce a z nich vybrala tento zlomeček.

Nechť vám, zejména vám nejbližším a zaměstnancům Domova,  poslouží třeba jako vzpomínka na klienty, kteří již nejsou mezi námi.  Některé fotky jsou už skutečně letité. Nezapomeňte na zvuk, k videu je i mluvené slovo.

A politikum nechte plavat, víte, že já do všeho dávám kus sebe sama, ale slušných lidí si vážím napříč politickým spektrem. A ten, komu jde skutečně o klienta, to je můj…náš…člověk, ať má na sobě jakýkoliv dres.

Velký dík patří našemu ajťákovi Tomášovi, který  mnou naposílaný materiál  z různých zdrojů poskládal do této civilizované podoby. A starostce Nejdku paní Vocelkové za účast.

Video zde.

Opatrujte se. Příjemnou klidnou dovolenou bez mentálních i fyzických nehod všem zaměstnancům Domova a jejich rodinám, ať už budete doma nebo třeba na Severním pólu, přeje ředitelka ZB.

Předchozí článek
Následující článek