Listopad na MATYÁŠI (11.11.2023)

Šedivý pošmourný  víkend, vůně svatomartinské husy, příp. něčeho sladkého ,,napotom“…prostě polovina listopadu je tu a mílovými kroky se už blížíme k adventu. I u nás byly poslední dny, ostatně jako většinou, hlavně o něčem dobrém. Posezení v hotelu Anna u kávičky se zákuskem, pohárem, jak kdo chtěl, vlastní slané pečení vč. velmi oblíbených langošů,  a – také už tradičně – Štrůdliáda: soutěž v pečení jablečných závinů. Tu vyhrál mančaft  se štrůdlem z hladké mouky a tuku Omega, v těsném závěsu za ním pak družstvo se závinem z tvarohového těsta. Ale co si budeme povídat, všechny štrůdlíky chutnaly skvěle.

A pár obrázků z každodenní aktivizace nebo prostě jen tak ze života u nás: procvičování jemné motoriky, procvičování paměti, zpívání, stavění.  Prostě čas, kdy venku je spíš nevlídno než jinak a člověk je rád, že je v teple.

A na závěr dnešní a včerejší poslední úpravy části orsysu (orientačního systému) k REKO, který pak bude ještě doplněn o  popisky a piktogramy na jednotlivých dveřích tak, jak jste viděli, kolegyně a kolegové, na prezentaci u nás. A povinná fotečka z nového céčka (zadání: prezentujte logo společnosti) do soutěže IreSoftu o finanční prostředky, z nichž bychom rádi zakoupili podlahový mycí stroj a okenní vysavače pro úklid nových velkých prostor a velkoplošných oken. Foto zde.

Předchozí článek
Následující článek