Aktualita ze dne 23.12.2019

Ježíškova vnoučata. O této velmi zdařilé akci Českého rozhlasu více  viz aktualita níže. A jak vše proběhlo u nás? Nechyběl vánoční stromeček, koledy, cukroví…no a samozřejmě dárky. Nutno podotknout, že po zadání přání jednotlivých klientů do elektronického systému se po nich ,,jen zaprášilo", neboli téměř okamžitě se našli lidé, rodiny, jednotlivci se srdcem na dlani, kteří chtěli dárovat nejen to, co si klient přál. Klienti byli z dárků nadšeni i dojati. Leckdy nechybělo přání, dětský obrázek, něco, co nakonec potěšilo snad ještě víc, nežli samotný dáreček.

Vážení a milí dárci, děkujeme Vám všem za naše klienty. Děkujeme Vám za Vaši laskavost, čas i energii, kterou jste potěšili klienty Domova. Více by Vám řekla samotná atmosféra při ježíškovském nadělování, o níž jste byli ochuzeni. Tak aspoň takto zprostředkovaně – mrkněte na fotky zde.

Aktualita ze dne 24.12.2019.

Štědrovečerní večeře. Poděkování sloužícímu  personálu za svátečně prostřenou tabuli během vánočních svátků. Stoly spojené v jeden, společné posezení u štědrovečerní večeře, to vše zpříjemnilo klientům pobyt zde. Velký dík Lence, Pavle, Janě. Foto zde.

Předchozí článek
Následující článek