Aktualita ze dne 12.12.2019

Předvánoční čas na MATYÁŠI.
28.11.2019  Plzeňské divadlo Dráček nám dnes představením s příhodným názvem Dva sněhuláci připomnělo blížící se vánoce. Foto zde.
4.12.2019  Jak zvířata zimují. Již podruhé klienty velice zaujal svým působivým vyprávěním o tom, jak zimují savci, ptáci, hmyz i obpjžovelníci člen spolku TEIR, který s sebou přivezl na ukázku zvířata vycpaná, ale na pomazlení i živou ropušku a nejmenší sovu – kulíčka Arnošta. Foto zde.
5.12.2019  Krampušáci – viz Aktualita níže.
8.12.2019  CICHORIUM. Ženský pěvecký sbor z Nové Role již tradičně v čase adventním v Domově zpestřil a jistě potěšil mnohé klienty. Foto zde.
11.12.2019  Dětské pěvecké sbory. Pod vedením Mgr. Uhlíkové nám zazpívaly vánoční písně a koledy děti z nejdeckého pěveckého sboru KOMORÁČEK a  děti z pěveckého kroužku při DDM při ZŠ Karlovarská. Moc jim za kríásné vystoupení děkujeme. Foto zde.
12.12.2019 Čertíci z MŠ Závodu míru. Jako každý rok tak i letos jsme přivítali ty nejmenší čertíky z místní mateřinky. Svým vystoupením klienty dojali. Velká dík prckům i jejich paním učitelkám. Foto zde.

Eliška. Na přání klientů přinesla naše instruktorka Alenka svou ,,rebornovou" panenku Elišku. O tom, jakou radost tím udělal klientům, svědčí naše foto. (GDPR – Klienti jednotlivě po přiměřené edukaci souhlasili s vyvěšením detailních foto zde, dokonce si to velmi přáli)
Předchozí článek
Následující článek