Aktualita ze dne 19.9.2014

Zlatá svatba na Matyáši. Dnes, tj. 19.9.2014,  se konala v Domově velká oslava zlaté svatby manželů  Irmgard a Zdeňka Veverkových za přítomnosti jejich dcery, dalších rodinných příslušníků, přátel a známých z Domova. Mezi gratulanty nechyběli ani zástupci Města a Městského úřadu Nejdek – místostarostka paní Dana Schwarzová a matrikářka slečna Šárka Skořepová. Manželé Veverkovi byli oddáni před 50 lety právě v nejdecké obřadní síni. Zlatým manželům přejeme do dalších společných let mnoho štěstí, zdraví a spokojenosti. Foto zde. 

Klub vařeníčka. Při jedné z procházek v lese jsme nasbírali houby a hned tu byl nápad do naší pravidelné páteční kavárničky – uděláme si smaženici. Čerstvé houby hezky provoněly prostory klubovny, někdo přebíral, čistil, někdo krájel či loupal cibuli. Povídalo se, vzpomínalo a i na nějaký ten houbový recept došlo. Smaženice byla vynikající, všichni zúčastnění si pochutnali a co víc – všichni přežili :). Jsme prostě houbařský národ. Foto z akce ze dne 5.9.2014 zde.

A protože dobrého ke kávičce na páteční kavárnu není nikdy dost, dalším přáním klientů  byl švestkový koláč. Obyvatelé odd. C2 využili trouby přímo na oddělení, přípravy koláče se chopili s nadšením a těšili se z vůně, která provoněla celé patro oddělení. Koláč se povedl, dobrota byla za chvilku pryč. Foto z akce ze dne 12.9.2014 zde.

Předchozí článek
Následující článek